Liga Typerów – kolejka nr 29 [9/10 czerwca]

Przed nami przedostatnia kolejka nr 29. Zapraszamy do typowania.

Motor Grochowce – San Hureczko
KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Radymno
Sanoczanka Święte – Orzeł Przeworsk
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga
Płomień Morawsko – Biało-Czerwoni Kaszyce
Huragan Gniewczyna – Roztocze Narol
Santos Piwoda – Start Pruchnik
Zorza Zarzecze – LKS Skołoszów

Życzymy powodzenia.

9 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 29 [9/10 czerwca]

  • 2018-06-05 at 01:27
    Permalink

    Motor Grochowce – San Hureczko1
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Radymno2
    Sanoczanka Święte – Orzeł Przeworsk 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 2
    Płomień Morawsko – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    Huragan Gniewczyna – Roztocze Narol 2
    Santos Piwoda – Start Pruchnik 1
    Zorza Zarzecze – LKS Skoroszów 2

    Reply
  • 2018-06-05 at 06:21
    Permalink

    Motor Grochowce – San Hureczko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Radymno 2
    Sanoczanka Święte – Orzeł Przeworsk x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga x
    Płomień Morawsko – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Huragan Gniewczyna – Roztocze Narol 1
    Santos Piwoda – Start Pruchnik 1
    Zorza Zarzecze – LKS Skołoszów 1

    Reply
  • 2018-06-05 at 09:35
    Permalink

    Motor Grochowce – San Hureczko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Radymno 2
    Sanoczanka Święte – Orzeł Przeworsk X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 2
    Płomień Morawsko – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Huragan Gniewczyna – Roztocze Narol 1
    Santos Piwoda – Start Pruchnik 1
    Zorza Zarzecze – LKS Skołoszów 1

    Reply
  • 2018-06-08 at 10:56
    Permalink

    Motor Grochowce – San Hureczko X
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS RadymnoX
    Sanoczanka Święte – Orzeł Przeworsk 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
    Płomień Morawsko – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Huragan Gniewczyna – Roztocze Narol 1
    Santos Piwoda – Start Pruchnik 1
    Zorza Zarzecze – LKS Skoroszów 1

    Reply
  • 2018-06-09 at 07:55
    Permalink

    Motor Grochowce – San Hureczko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Radymno 2
    Sanoczanka Święte – Orzeł Przeworsk x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
    Płomień Morawsko – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Huragan Gniewczyna – Roztocze Narol 1
    Santos Piwoda – Start Pruchnik x
    Zorza Zarzecze – LKS Skołoszów 1

    Reply
  • 2018-06-09 at 07:58
    Permalink

    Motor Grochowce – San Hureczko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Radymno 2
    Sanoczanka Święte – Orzeł Przeworsk 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga x
    Płomień Morawsko – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Huragan Gniewczyna – Roztocze Narol 1
    Santos Piwoda – Start Pruchnik 2
    Zorza Zarzecze – LKS Skołoszów x

    Reply
  • 2018-06-09 at 09:39
    Permalink

    Motor Grochowce – San Hureczko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Radymno 2
    Sanoczanka Święte – Orzeł Przeworsk X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga X
    Płomień Morawsko – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Huragan Gniewczyna – Roztocze Narol 1
    Santos Piwoda – Start Pruchnik 1
    Zorza Zarzecze – LKS Skołoszów X

    Reply
  • 2018-06-09 at 10:56
    Permalink

    Motor Grochowce – San Hureczko 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Radymno 2
    Sanoczanka Święte – Orzeł Przeworsk x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
    Płomień Morawsko – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Huragan Gniewczyna – Roztocze Narol 1
    Santos Piwoda – Start Pruchnik 2
    Zorza Zarzecze – LKS Skołoszów 2

    Reply
  • 2018-06-09 at 10:57
    Permalink

    Motor Grochowce – San Hureczko 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Radymno 2
    Sanoczanka Święte – Orzeł Przeworsk x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
    Płomień Morawsko – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Huragan Gniewczyna – Roztocze Narol 1
    Santos Piwoda – Start Pruchnik 2
    Zorza Zarzecze – LKS Skołoszów 2

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.