Liga Typerów – kolejka nr 27 [26/27 maja]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 27.
KS Kisielów-Pełnatycze – San Hureczko
Sanoczanka Święte – Motor Grochowce
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Radymno
Płomień Morawsko – Orzeł Przeworsk
Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga
Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce
Zorza Zarzecze – Roztocze Narol
LKS Skołoszów – Start Pruchnik
Życzymy powodzenia.
1.2
2.1
3.x
4.2
5.1
6.2
7.1
8.2
1.2
2.1
3.x
4.2
5.1
6.2
7.1
8.2
KS Kisielów-Pełnatycze – San Hureczko 2
Sanoczanka Święte – Motor Grochowce x
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Radymno x
Płomień Morawsko – Orzeł Przeworsk 2
Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga 2
Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Zorza Zarzecze – Roztocze Narol 1
LKS Skołoszów – Start Pruchnik 2
KS Kisielów-Pełnatycze – San Hureczko x
Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Radymno x
Płomień Morawsko – Orzeł Przeworsk x
Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga 1
Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Zorza Zarzecze – Roztocze Narol 1
LKS Skołoszów – Start Pruchnik 1
KS Kisielów-Pełnatycze – San Hureczko X
Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Radymno X
Płomień Morawsko – Orzeł Przeworsk X
Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga X
Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce X
Zorza Zarzecze – Roztocze Narol 1
LKS Skołoszów – Start Pruchnik X
KS Kisielów-Pełnatycze – San Hureczko 2
Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Radymno 1
Płomień Morawsko – Orzeł Przeworsk X
Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga 1
Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce X
Zorza Zarzecze – Roztocze Narol 1
LKS Skołoszów – Start Pruchnik 2
KS Kisielów-Pełnatycze – San Hureczko 2
Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Radymno 1
Płomień Morawsko – Orzeł Przeworsk 2
Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga 1
Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Zorza Zarzecze – Roztocze Narol 1
LKS Skołoszów – Start Pruchnik x
KS Kisielów-Pełnatycze – San Hureczko 2
Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Radymno X
Płomień Morawsko – Orzeł Przeworsk 2
Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga X
Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Zorza Zarzecze – Roztocze Narol 1
LKS Skołoszów – Start Pruchnik X
KS Kisielów-Pełnatycze – San Hureczko 2
Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Radymno 1
Płomień Morawsko – Orzeł Przeworsk 2
Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga x
Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Zorza Zarzecze – Roztocze Narol 1
LKS Skołoszów – Start Pruchnik x
KS Kisielów-Pełnatycze – San Hureczko 2
Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 2
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Radymno 2
Płomień Morawsko – Orzeł Przeworsk 2
Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga 2
Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Zorza Zarzecze – Roztocze Narol 1
LKS Skołoszów – Start Pruchnik 1
KS Kisielów-Pełnatycze – San Hureczko 2
Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Radymno x
Płomień Morawsko – Orzeł Przeworsk x
Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga x
Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Zorza Zarzecze – Roztocze Narol 1
LKS Skołoszów – Start Pruchnik 2