Liga Typerów – kolejka nr 26 [19/20 maja]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 26.

San Hureczko – Start Pruchnik
Roztocze Narol – LKS Skołoszów
Biało-Czerwoni Kaszyce – Zorza Zarzecze
MKS Kańczuga – Santos Piwoda
Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna
MKS Radymno – Płomień Morawsko
Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów
KS Kisielów-Pełnatycze – Sanoczanka Święte

Życzymy powodzenia.

.,

12 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 26 [19/20 maja]

  • 2018-05-14 at 11:18
    Permalink

    1.2
    2.2
    3.2
    4.x
    5.1
    6.1
    7.2
    8.x

    Reply
  • 2018-05-15 at 00:53
    Permalink

    San Hureczko – Start Pruchnik 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Santos Piwoda 1
    Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna 1
    MKS Radymno – Płomień Morawsko 1
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Sanoczanka Święte 2

    Reply
  • 2018-05-15 at 06:26
    Permalink

    San Hureczko – Start Pruchnik x
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Santos Piwoda 1
    Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna x
    MKS Radymno – Płomień Morawsko x
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Sanoczanka Święte 2

    Reply
  • 2018-05-15 at 08:14
    Permalink

    WITAM
    Czy będzie można typowac zaległą 17 kolejkę? , która będzie rozgrywana jutro 15.05 ?

    Reply
  • 2018-05-17 at 07:43
    Permalink

    San Hureczko – Start Pruchnik 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Zorza Zarzecze X
    MKS Kańczuga – Santos Piwoda 1
    Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna 1
    MKS Radymno – Płomień Morawsko 1
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Sanoczanka Święte 2

    Reply
  • 2018-05-18 at 07:09
    Permalink

    San Hureczko – Start Pruchnik 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Zorza Zarzecze X
    MKS Kańczuga – Santos Piwoda 1
    Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna X
    MKS Radymno – Płomień Morawsko 1
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Sanoczanka Święte 2

    Reply
  • 2018-05-18 at 19:10
    Permalink

    San Hureczko – Start Pruchnik X
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Santos Piwoda 1
    Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna 1
    MKS Radymno – Płomień Morawsko X
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Sanoczanka Święte 2

    Reply
  • 2018-05-18 at 23:34
    Permalink

    San Hureczko – Start Pruchnik 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Zorza Zarzecze x
    MKS Kańczuga – Santos Piwoda 1
    Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna 1
    MKS Radymno – Płomień Morawsko 1
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Sanoczanka Święte 2

    Reply
  • 2018-05-18 at 23:38
    Permalink

    San Hureczko – Start Pruchnik 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Zorza Zarzecze 2
    MKS Kańczuga – Santos Piwoda 1
    Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna 1
    MKS Radymno – Płomień Morawsko 1
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Sanoczanka Święte 2

    Reply
  • 2018-05-18 at 23:43
    Permalink

    San Hureczko – Start Pruchnik 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Zorza Zarzecze X
    MKS Kańczuga – Santos Piwoda 1
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Radymno – Płomień Morawsko X
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Sanoczanka Święte 2

    Reply
  • 2018-05-19 at 07:32
    Permalink

    San Hureczko – Start Pruchnik 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Zorza Zarzecze x
    MKS Kańczuga – Santos Piwoda 1
    Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna 1
    MKS Radymno – Płomień Morawsko x
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Sanoczanka Święte 2

    Reply
  • 2018-05-19 at 09:17
    Permalink

    San Hureczko – Start Pruchnik x
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Santos Piwoda x
    Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna 1
    MKS Radymno – Płomień Morawsko 1
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – Sanoczanka Święte 2

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.