Liga Typerów – kolejka nr 22 [28/29 kwietnia]

Przed nami kolejka nr 22. Zapraszamy do typowania.

San Hureczko – Biało-Czerwoni Kaszyce
MKS Kańczuga – Roztocze Narol
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik
MKS Radymno – LKS Skołoszów
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze
KS Kisielów-Pełnatycze – Santos Piwoda
Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko

Życzymy powodzenia!

.

10 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 22 [28/29 kwietnia]

  • 2018-04-24 at 12:01
    Permalink

    San Hureczko – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
    MKS Radymno – LKS Skołoszów 1
    Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Santos Piwoda 2
    Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2018-04-24 at 17:56
    Permalink

    San Hureczko – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik X
    MKS Radymno – LKS Skołoszów X
    Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Santos Piwoda X
    Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2018-04-24 at 21:41
    Permalink

    San Hureczko – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
    MKS Radymno – LKS Skołoszów 1
    Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Santos Piwoda 2
    Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2018-04-26 at 11:02
    Permalink

    San Hureczko – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik X
    MKS Radymno – LKS Skołoszów X
    Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Santos Piwoda 2
    Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2018-04-27 at 05:45
    Permalink

    San Hureczko – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
    MKS Radymno – LKS Skołoszów x
    Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Santos Piwoda 2
    Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2018-04-27 at 08:45
    Permalink

    San Hureczko – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
    MKS Radymno – LKS Skołoszów X
    Motor Grochowce – Zorza Zarzecze X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Santos Piwoda X
    Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko X

    Reply
  • 2018-04-27 at 21:49
    Permalink

    San Hureczko – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
    MKS Radymno – LKS Skołoszów 1
    Motor Grochowce – Zorza Zarzecze x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Santos Piwoda x
    Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2018-04-27 at 21:53
    Permalink

    San Hureczko – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
    MKS Radymno – LKS Skołoszów x
    Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Santos Piwoda x
    Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2018-04-27 at 21:54
    Permalink

    San Hureczko – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik x
    MKS Radymno – LKS Skołoszów 1
    Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Santos Piwoda 2
    Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2018-04-28 at 10:27
    Permalink

    San Hureczko – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
    MKS Radymno – LKS Skołoszów X
    Motor Grochowce – Zorza Zarzecze X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Santos Piwoda 2
    Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.