Liga Typerów – kolejka nr 2
Liga Typerów – kolejka 2. Zapraszamy do zabawy. Typujemy jak zawsze w komentarzach. Dla zwycięzcy Typera po rundzie jesiennej przewidziana jest nagroda w postaci karnetu na wszystkie domowe mecze Orzełka w rundzie wiosennej. Sponsorem nagrody jest Zarząd MKS Orzeł Przeworsk.
San Hureczko – Santos Piwoda
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce
Motor Grochowce – MKS Kańczuga
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk
San Hureczko – Santos Piwoda x
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik x
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Motor Grochowce – MKS Kańczuga x
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
San Hureczko – Santos Piwoda 1
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze x
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
San Hureczko – Santos Piwoda X
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów X
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce X
Motor Grochowce – MKS Kańczuga X
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
San Hureczko – Santos Piwoda 1
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Motor Grochowce – MKS Kańczuga 1
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
San Hureczko – Santos Piwoda 1
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik x
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Motor Grochowce – MKS Kańczuga x
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk x
San Hureczko – Santos Piwoda 1
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 2
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Motor Grochowce – MKS Kańczuga x
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
San Hureczko – Santos Piwoda 1
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk x
San Hureczko – Santos Piwoda x
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze x
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 2
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
San Hureczko – Santos Piwoda X
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów X
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Motor Grochowce – MKS Kańczuga X
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
San Hureczko – Santos Piwoda 1
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik x
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol x
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Motor Grochowce – MKS Kańczuga 1
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
San Hureczko – Santos Piwoda 1
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 2
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Motor Grochowce – MKS Kańczuga 1
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
San Hureczko – Santos Piwoda 1
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
Motor Grochowce – MKS Kańczuga 1
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
San Hureczko – Santos Piwoda 1
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze X
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik X
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2