Liga Typerów – kolejka nr 17 [17/18 listopada]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 17.

Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce
Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno
Stal Gorzyce – Wisłoka Dębica
JKS 1909 Jarosław – Polonia Przemyśl
Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica – Ekoball Sanok
Przełom Besko – KS Wiązownica

6 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 17 [17/18 listopada]

  • 2018-11-14 at 18:08
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 2
    Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy X
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 2
    Stal Gorzyce – Wisłoka Dębica 2
    JKS 1909 Jarosław – Polonia Przemyśl X
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa X
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok X
    Przełom Besko – KS Wiązownica 2

    Reply
  • 2018-11-16 at 10:58
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 2
    Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 2
    Stal Gorzyce – Wisłoka Dębica 2
    JKS 1909 Jarosław – Polonia Przemyśl X
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 2
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok X
    Przełom Besko – KS Wiązownica X

    Reply
  • 2018-11-17 at 08:56
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 2
    Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 2
    Stal Gorzyce – Wisłoka Dębica 2
    JKS 1909 Jarosław – Polonia Przemyśl X
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 2
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 2
    Przełom Besko – KS Wiązownica 2

    Reply
  • 2018-11-17 at 09:01
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 2
    Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 2
    Stal Gorzyce – Wisłoka Dębica 2
    JKS 1909 Jarosław – Polonia Przemyśl x
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 2
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok x
    Przełom Besko – KS Wiązownica 2

    Reply
  • 2018-11-17 at 09:33
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 2
    Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy x
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 2
    Stal Gorzyce – Wisłoka Dębica 2
    JKS 1909 Jarosław – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 2
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok x
    Przełom Besko – KS Wiązownica x

    Reply
  • 2018-11-17 at 11:14
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 2
    Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy x
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 2
    Stal Gorzyce – Wisłoka Dębica 2
    JKS 1909 Jarosław – Polonia Przemyśl x
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 2
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 2
    Przełom Besko – KS Wiązownica x

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.