Liga Typerów – kolejka nr 16 [10/11 listopada]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 16.

Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica
Ekoball Sanok – Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa – JKS 1909 Jarosław
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce
Wisłoka Dębica – Korona Rzeszów
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna – Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy – KS Wiązownica
Przełom Besko – Orzeł Przeworsk

7 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 16 [10/11 listopada]

  • 2018-11-08 at 00:12
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica x
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – JKS 1909 Jarosław x
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Wisłoka Dębica – Korona Rzeszów 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Rzemieślnik Pilzno 2
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica x
    Przełom Besko – Orzeł Przeworsk 2

    Reply
  • 2018-11-08 at 08:53
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica X
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – JKS 1909 Jarosław X
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Wisłoka Dębica – Korona Rzeszów 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Rzemieślnik Pilzno X
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica X
    Przełom Besko – Orzeł Przeworsk X

    Reply
  • 2018-11-08 at 15:07
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica X
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – JKS 1909 Jarosław X
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Wisłoka Dębica – Korona Rzeszów 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Rzemieślnik Pilzno 2
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica X
    Przełom Besko – Orzeł Przeworsk X

    Reply
  • 2018-11-10 at 09:52
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 2
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – JKS 1909 Jarosław 1
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Wisłoka Dębica – Korona Rzeszów 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Rzemieślnik Pilzno 2
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
    Przełom Besko – Orzeł Przeworsk 2

    Reply
  • 2018-11-10 at 10:04
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko x
    Wisłok Wiśniowa – JKS 1909 Jarosław 2
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Wisłoka Dębica – Korona Rzeszów 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Rzemieślnik Pilzno 2
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
    Przełom Besko – Orzeł Przeworsk 2

    Reply
  • 2018-11-10 at 10:14
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica x
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – JKS 1909 Jarosław x
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Wisłoka Dębica – Korona Rzeszów 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Rzemieślnik Pilzno 2
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
    Przełom Besko – Orzeł Przeworsk 2

    Reply
  • 2018-11-10 at 10:23
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 2
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – JKS 1909 Jarosław x
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Wisłoka Dębica – Korona Rzeszów 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Rzemieślnik Pilzno x
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica x
    Przełom Besko – Orzeł Przeworsk x

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.