Liga Typerów – kolejka nr 15 [3/4 listopada]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 15.

Przełom Besko – Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica
Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl
Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa
JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok
Sokół Nisko – Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica

8 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 15 [3/4 listopada]

  • 2018-10-31 at 18:17
    Permalink

    Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
    Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1
    Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica 1
    Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa 2
    JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok X
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica X

    Reply
  • 2018-11-01 at 20:34
    Permalink

    Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
    Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1
    Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica X
    Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa X
    JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok X
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica X

    Reply
  • 2018-11-02 at 17:55
    Permalink

    Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
    Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1
    Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica X
    Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa X
    JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok X
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica 2

    Reply
  • 2018-11-03 at 11:39
    Permalink

    Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
    Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1
    Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica 1
    Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa 2
    JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok x
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica x

    Reply
  • 2018-11-03 at 11:42
    Permalink

    Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
    Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1
    Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica x
    Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa 2
    JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok 2
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica x

    Reply
  • 2018-11-03 at 13:10
    Permalink

    Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
    Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1
    Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica x
    Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa 1
    JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok 1
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica 2

    Reply
  • 2018-11-03 at 13:14
    Permalink

    Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno x
    Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica 1
    Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa 2
    JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok x
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica 2

    Reply
  • 2018-11-04 at 10:47
    Permalink

    Orzeł Przeworsk- Piast Tuczempy 1
    Przełom Besko – Blekitni Ropczyce x

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.