Liga Typerów – kolejka nr 15 [11/12 listopada]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 15. Życzymy powodzenia.
Zorza Zarzecze – San Hureczko
Santos Piwoda – LKS Skołoszów
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik
Płomień Morawsko – Roztocze Narol
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk
Motor Grochowce – MKS Radymno
Zorza Zarzecze – San Hureczko 2
Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga X
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno 2
Zorza Zarzecze – San Hureczko X
Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga X
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno 2
Zorza Zarzecze – San Hureczko X
Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga X
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno 2
Zorza Zarzecze – San Hureczko 2
Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno x
Zorza Zarzecze – San Hureczko x
Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 2
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno x
Zorza Zarzecze – San Hureczko X
Santos Piwoda – LKS Skołoszów X
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga X
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno X
Zorza Zarzecze – San Hureczko X
Santos Piwoda – LKS Skołoszów X
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik X
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno 1
Zorza Zarzecze – San Hureczko x
Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga x
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno X
Zorza Zarzecze – San Hureczko 2
Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga x
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno 1
Zorza Zarzecze – San Hureczko x
Santos Piwoda – LKS Skołoszów x
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno 1
Zorza Zarzecze – San Hureczko x
Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno 2
Zorza Zarzecze – San Hureczko x
Santos Piwoda – LKS Skołoszów x
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno 1
Zorza Zarzecze – San Hureczko x
Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
Motor Grochowce – MKS Radymno x