Liga Typerów – kolejka nr 15 [11/12 listopada]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 15. Życzymy powodzenia.

Zorza Zarzecze – San Hureczko
Santos Piwoda – LKS Skołoszów
Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik
Płomień Morawsko – Roztocze Narol
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce
Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga
KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk
Motor Grochowce – MKS Radymno

.

13 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 15 [11/12 listopada]

  • 2017-11-06 at 19:04
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko 2
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno 2

    Reply
  • 2017-11-06 at 20:07
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko X
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno 2

    Reply
  • 2017-11-06 at 20:49
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko X
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno 2

    Reply
  • 2017-11-07 at 09:38
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko 2
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno x

    Reply
  • 2017-11-08 at 10:43
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko x
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno x

    Reply
  • 2017-11-09 at 13:37
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko X
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów X
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno X

    Reply
  • 2017-11-10 at 14:34
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko X
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów X
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik X
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno 1

    Reply
  • 2017-11-10 at 16:40
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko x
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno X

    Reply
  • 2017-11-11 at 11:13
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko 2
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno 1

    Reply
  • 2017-11-11 at 11:18
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko x
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów x
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno 1

    Reply
  • 2017-11-11 at 11:47
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko x
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno 2

    Reply
  • 2017-11-11 at 11:49
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko x
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów x
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno 1

    Reply
  • 2017-11-11 at 11:52
    Permalink

    Zorza Zarzecze – San Hureczko x
    Santos Piwoda – LKS Skołoszów 2
    Huragan Gniewczyna – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Kańczuga 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Grochowce – MKS Radymno x

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.