Liga Typerów – kolejka nr 14 [27/28 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 14.

Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko
Igloopol Dębica – JKS 1909 Jarosław
Ekoball Sanok – Stal Gorzyce
Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów
Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała
Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno
Karpaty Krosno – KS Wiązownica
Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy – Przełom Besko

7 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 14 [27/28 października]

  • 2018-10-25 at 13:04
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – JKS 1909 Jarosław X
    Ekoball Sanok – Stal Gorzyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała X
    Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno 1
    Karpaty Krosno – KS Wiązownica X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk X
    Piast Tuczempy – Przełom Besko 1

    Reply
  • 2018-10-26 at 09:29
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – JKS 1909 Jarosław 1
    Ekoball Sanok – Stal Gorzyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno 1
    Karpaty Krosno – KS Wiązownica 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Przełom Besko 1

    Reply
  • 2018-10-26 at 14:09
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – JKS 1909 Jarosław X
    Ekoball Sanok – Stal Gorzyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała X
    Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno X
    Karpaty Krosno – KS Wiązownica X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 1
    Piast Tuczempy – Przełom Besko 1

    Reply
  • 2018-10-26 at 16:34
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – JKS 1909 Jarosław 1
    Ekoball Sanok – Stal Gorzyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno 1
    Karpaty Krosno – KS Wiązownica 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk X
    Piast Tuczempy – Przełom Besko 1

    Reply
  • 2018-10-27 at 09:17
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – JKS 1909 Jarosław 1
    Ekoball Sanok – Stal Gorzyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała x
    Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno 1
    Karpaty Krosno – KS Wiązownica x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk x
    Piast Tuczempy – Przełom Besko 1

    Reply
  • 2018-10-27 at 09:21
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko x
    Igloopol Dębica – JKS 1909 Jarosław x
    Ekoball Sanok – Stal Gorzyce x
    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów x
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno 2
    Karpaty Krosno – KS Wiązownica 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Przełom Besko 1

    Reply
  • 2018-10-27 at 10:08
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – JKS 1909 Jarosław x
    Ekoball Sanok – Stal Gorzyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno x
    Karpaty Krosno – KS Wiązownica 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 1
    Piast Tuczempy – Przełom Besko 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.