Liga Typerów – kolejka nr 13 [20/21 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 13.

Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce
Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno
Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa
Korona Rzeszów – Ekoball Sanok
Stal Gorzyce – Igloopol Dębica
JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko
Wisłoka Dębica – KS Wiązownica

8 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 13 [20/21 października]

  • 2018-10-17 at 19:00
    Permalink

    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
    Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno x
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl x
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
    Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 2
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – KS Wiązownica 1

    Reply
  • 2018-10-18 at 08:21
    Permalink

    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce X
    Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno X
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
    Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica X
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – KS Wiązownica 1

    Reply
  • 2018-10-19 at 08:17
    Permalink

    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
    Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 1
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
    Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 2
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – KS Wiązownica 1

    Reply
  • 2018-10-19 at 12:28
    Permalink

    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
    Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno X
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa X
    Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 1
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – KS Wiązownica X

    Reply
  • 2018-10-20 at 11:21
    Permalink

    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
    Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno x
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
    Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 2
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – KS Wiązownica 1

    Reply
  • 2018-10-20 at 11:22
    Permalink

    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
    Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
    Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 2
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – KS Wiązownica x

    Reply
  • 2018-10-20 at 11:23
    Permalink

    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
    Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno x
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl x
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
    Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 2
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – KS Wiązownica x

    Reply
  • 2018-10-20 at 13:08
    Permalink

    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
    Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 1
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa x
    Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica x
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko x
    Wisłoka Dębica – KS Wiązownica x

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.