Liga Typerów – kolejka nr 12 [13/14 października]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 12. Mecz Wisłoka – Orzeł 10 października o godz. 15.30.
Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław
Sokół Nisko – Stal Gorzyce
Igloopol Dębica – Korona Rzeszów
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica
Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno – Przełom Besko
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy
Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław 2
Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała x
Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk x
Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2
Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław X
Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała X
Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno X
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 1
Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2
Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław 2
Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała x
Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno x
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 1
Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2
Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław 2
Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno x
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 1
Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2
Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław 2
Sokół Nisko – Stal Gorzyce X
Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 1
Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2
Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław X
Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno X
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica X
Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 2
Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy X
Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław 2
Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała x
Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno x
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 1
Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2
Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław 2
Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 1
Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2