Liga Typerów – kolejka nr 11 [6/7 października]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 11.
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno
Przełom Besko – Wisłoka Dębica
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica
Korona Rzeszów – Sokół Nisko
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 1
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl x
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok x
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko x
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 1
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl X
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok 1
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko 1
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce X
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 1
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok X
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko X
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 1
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa X
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok 1
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko 2
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław X
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 1
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa x
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok x
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko 1
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 1
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa x
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok 1
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko x
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno x
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 2
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok 1
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko 1
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno x
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa x
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok 1
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko x
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław x