Liga Typerów – kolejka nr 10 [28/29 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 10 . Mecz Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa w piątek o 16:15.

Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce
JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów
Sokół Nisko – Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno
Ekoball Sanok – KS Wiązownica
Polonia Przemyśl – Przełom Besko
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna
Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
samsonHajmonmaciek70TomekK.Maciek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
East London
Gość
East London

Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce x
JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno x
Ekoball Sanok – KS Wiązownica x
Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy x
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa x

Gaza_8
Gość
Gaza_8

Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno X
Ekoball Sanok – KS Wiązownica 1
Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa X

Wojti
Gość
Wojti

Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce x
JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
Sokół Nisko – Izolator Boguchwała x
Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 2
Ekoball Sanok – KS Wiązownica x
Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy x
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa x

Maciek
Gość
Maciek

Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce x
JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 2
Ekoball Sanok – KS Wiązownica 1
Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy x
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa 2

TomekK.
Gość
TomekK.

Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno X
Ekoball Sanok – KS Wiązownica X
Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy X
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa 2

maciek70
Gość
maciek70

Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 2
Ekoball Sanok – KS Wiązownica 1
Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa X

Hajmon
Gość
Hajmon

Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno x
Ekoball Sanok – KS Wiązownica 1
Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy x
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa x


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0