Liga Typerów – Kolejka nr 1 [11/12 sierpnia]

Przed nami 1 kolejka spotkań, więc zaczynamy tradycyjnie naszą zabawę w Lidze Typerów. Typujemy bez podpórek, jak zawsze typy oddajemy w komentarzach. Mecz Polonia Przemyśl – Sokół Nisko, typujemy do piątku 10 sierpnia do godz 18.00.

Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko
Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław
Karpaty Krosno  – Stal Gorzyce
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica

Życzymy powodzenia!

10 thoughts on “Liga Typerów – Kolejka nr 1 [11/12 sierpnia]

  • 2018-08-07 at 22:15
    Permalink

    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław 1
    Karpaty Krosno – Stal Gorzyce x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 2
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica x

    Reply
  • 2018-08-08 at 20:01
    Permalink

    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław 1
    Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów X
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała X
    Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno X
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica X

    Reply
  • 2018-08-09 at 18:38
    Permalink

    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław x
    Karpaty Krosno – Stal Gorzyce x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała x
    Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno x
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 2

    Reply
  • 2018-08-10 at 08:15
    Permalink

    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce x
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław x
    Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 2
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 2

    Reply
  • 2018-08-10 at 08:20
    Permalink

    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław 1
    Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała X
    Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno X
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1

    Reply
  • 2018-08-10 at 17:57
    Permalink

    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów x
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 2
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1

    Reply
  • 2018-08-10 at 17:58
    Permalink

    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław x
    Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów x
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 2
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1

    Reply
  • 2018-08-10 at 17:58
    Permalink

    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów x
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 2
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1

    Reply
  • 2018-08-11 at 10:41
    Permalink

    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko
    Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław 1
    Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 1
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1

    Reply
  • 2018-08-11 at 11:07
    Permalink

    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław x
    Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała x
    Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 1
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.