Liga Typerów – 21 kolejka [21/22 kwietnia]

Zapraszamy do Ligi Typerów, przed nami 21 kolejka:

Płomień Morawsko – San Hureczko
Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów
Santos Piwoda – Sanoczanka Święte
Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze
LKS Skołoszów – Motor Grochowce
Start Pruchnik – MKS Radymno
Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga

Życzymy powodzenia.

14 thoughts on “Liga Typerów – 21 kolejka [21/22 kwietnia]

  • 2018-04-19 at 08:40
    Permalink

    1.2
    2.x
    3.2
    4.1
    5.x
    6.2
    7.2
    8.2

    Reply
  • 2018-04-19 at 12:02
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko 1
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte 2
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce X
    Start Pruchnik – MKS Radymno x
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga 2

    Reply
  • 2018-04-19 at 17:32
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko 1
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte 2
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze x
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    Start Pruchnik – MKS Radymno 1
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga 2

    Reply
  • 2018-04-20 at 07:46
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko X
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte X
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    Start Pruchnik – MKS Radymno 1
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga X

    Reply
  • 2018-04-20 at 09:18
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko X
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte X
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    Start Pruchnik – MKS Radymno X
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga X

    Reply
  • 2018-04-20 at 10:49
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko x
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte 2
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    Start Pruchnik – MKS Radymno x
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga 2

    Reply
  • 2018-04-21 at 12:51
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko 1
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte 2
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    Start Pruchnik – MKS Radymno X
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga 2

    Reply
  • 2018-04-21 at 13:20
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko 2
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte 2
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce x
    Start Pruchnik – MKS Radymno 1
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga 2

    Reply
  • 2018-04-21 at 13:26
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko 1
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte x
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    Start Pruchnik – MKS Radymno 1
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga 2

    Reply
  • 2018-04-21 at 13:28
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko 1
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte 2
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    Start Pruchnik – MKS Radymno x
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga x

    Reply
  • 2018-04-21 at 13:54
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko 1
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte 2
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    Start Pruchnik – MKS Radymno 1
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga 2

    Reply
  • 2018-04-21 at 13:54
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko 1
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte 2
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    Start Pruchnik – MKS Radymno 1
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga 2

    Reply
  • 2018-04-21 at 20:16
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko 1
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte 2
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 2
    Start Pruchnik – MKS Radymno 2
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga 2

    Reply
  • 2018-04-21 at 23:35
    Permalink

    Płomień Morawsko – San Hureczko X
    Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Santos Piwoda – Sanoczanka Święte X
    Zorza Zarzecze – KS Kisielów-Pełnatycze X
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce X
    Start Pruchnik – MKS Radymno 1
    Roztocze Narol – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Kańczuga 2

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.