Liga Typerów – 20 kolejka 14/15 kwietnia

Zapraszamy do typowania, przed nami 20 kolejka spotkań.

San Hureczko – MKS Kańczuga
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce
MKS Radymno – Roztocze Narol
Motor Grochowce – Start Pruchnik
KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów
Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze
Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda
Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna

Życzymy powodzenia.

.

15 thoughts on “Liga Typerów – 20 kolejka 14/15 kwietnia

  • 2018-04-09 at 16:05
    Permalink

    1.2
    2.1
    3.1
    4.1
    5.2
    6.x
    7.1
    8.2

    Reply
  • 2018-04-09 at 17:37
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga 2
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik x
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna x

    Reply
  • 2018-04-09 at 18:30
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga 2
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna X

    Reply
  • 2018-04-09 at 19:50
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga 2
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna 1

    Reply
  • 2018-04-10 at 05:37
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga 1
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna 2

    Reply
  • 2018-04-10 at 05:38
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga 1
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna 2

    Reply
  • 2018-04-10 at 07:51
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga X
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna X

    Reply
  • 2018-04-10 at 11:38
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga 2
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna 2

    Reply
  • 2018-04-10 at 12:40
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga 2
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna 2

    Reply
  • 2018-04-13 at 10:51
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga x
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol x
    Motor Grochowce – Start Pruchnik 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna 1

    Reply
  • 2018-04-13 at 23:03
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga x
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik x
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna 2

    Reply
  • 2018-04-13 at 23:07
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga 2
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna x

    Reply
  • 2018-04-13 at 23:09
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga x
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna x

    Reply
  • 2018-04-14 at 09:16
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga x
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna x

    Reply
  • 2018-04-14 at 10:38
    Permalink

    San Hureczko – MKS Kańczuga X
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    MKS Radymno – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Start Pruchnik 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – LKS Skołoszów 2
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Santos Piwoda 1
    Płomień Morawsko – Huragan Gniewczyna X

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.