Liga Typerów – 16 kolejka 17/18 marca

Wraz ze startem rundy wiosennej ruszamy z Typerem, przed nami 16 kolejka zaplanowana na 17/18 marca. Zapraszamy do naszej zabawy. Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek. Dołącz do nas i zostań mistrzem ligi Typerów!

San Hureczko – MKS Radymno
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk
KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol
Płomień Morawsko – Start Pruchnik
Huragan Gniewczyna -LKS Skołoszów
Santos Piwoda – Zorza Zarzecze

.

18 thoughts on “Liga Typerów – 16 kolejka 17/18 marca

  • 2018-03-12 at 14:13
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno X
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk X
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 1
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik X
    Huragan Gniewczyna -LKS Skołoszów X
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze X

    Reply
  • 2018-03-13 at 13:35
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 1
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik 1
    Huragan Gniewczyna – LKS Skołoszów 1
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze X

    Reply
  • 2018-03-14 at 20:12
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 1
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik 2
    Huragan Gniewczyna -LKS Skołoszów 2
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze 1

    Reply
  • 2018-03-16 at 09:32
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 1
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik 1
    Huragan Gniewczyna -LKS Skołoszów 1
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze 2

    Reply
  • 2018-03-16 at 09:39
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 1
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik 1
    Huragan Gniewczyna -LKS Skołoszów X
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze 1

    Reply
  • 2018-03-16 at 18:15
    Permalink

    Mecze odwołane za wyjątkiem Lubaczow-Narol

    Reply
  • 2018-03-17 at 10:54
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 1
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik X
    Huragan Gniewczyna – LKS Skołoszów 2
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze X

    Reply
  • 2018-03-19 at 17:48
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk x
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik 2
    Huragan Gniewczyna – LKS Skołoszów 1
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze 1

    Reply
  • 2018-03-24 at 09:07
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 1
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik 2
    Huragan Gniewczyna -LKS Skołoszów 2
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze 1

    Reply
  • 2018-03-25 at 02:39
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik 2
    Huragan Gniewczyna -LKS Skołoszów x
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze 1

    Reply
  • 2018-03-25 at 08:37
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno x
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik 2
    Huragan Gniewczyna -LKS Skołoszów 1
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze x

    Reply
  • 2018-03-25 at 08:39
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik 2
    Huragan Gniewczyna -LKS Skołoszów 1
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze 1

    Reply
  • 2018-03-25 at 12:52
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk x
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik 2
    Huragan Gniewczyna -LKS Skołoszów 2
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze x

    Reply
  • Pingback:Piłkarska środa w lidze okręgowej

  • 2018-04-16 at 21:18
    Permalink

    San Hureczko – MKS Radymno 2
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – MKS Kańczuga 2
    Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – Start Pruchnik 2
    Huragan Gniewczyna -LKS Skołoszów 2
    Santos Piwoda – Zorza Zarzecze 1

    Reply
  • 2018-04-16 at 21:29
    Permalink

    Drogi Adminie jezeli chodzi o typy na 16 kolejke prosze uwzględnic te z dnia 2018-04-16 at 21:18 a te z dnia 2018-03-16 at 09:32 wykreślic i nie brac pod uwage , z góry dziękuje i pozdrawiam

    Reply
    • 2018-04-17 at 09:31
      Permalink

      Do chwili rozpoczęcia spotkania, dane typy można zmieniać, więc typy PITERPARKER z dnia 2018-04-16 będą uwzględniane do klasyfikacji.
      Pozdrawiam

      Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.