Koncepcja przebudowy stadionu

Pojawiła się koncepcja przebudowy stadionu MKS Orzeł w Przeworsku, jak widać na projekcie, trybuna kryta ma przejść gruntowną modernizacje, a trybuny boczne wraz z sektorem D stracą swój specyficzny widok i charakter.

Patrząc na koncepcje można stwierdzić, że bliźniaczy obiekt ma już Sokół Sieniawa [foto niżej], którego widok jest niemal identyczny z koncepcją wypracowaną w Urzędzie Miasta.

 

.

2 thoughts on “Koncepcja przebudowy stadionu

 • 2018-10-19 at 09:11
  Permalink

  Z tego co tu widać to ten pomysł jest bardzo głupi!!! bo z krzesełek obok trybuny będzie widoczna tylko jedna połowa boiska.Ktoś sobie zrobił pseudo wizualizację stadionu raz że nie praktyczną a dwa no to wiadomo wybory się zbliżają i trzeba zapunktować a po wyborach nie bedzie pieniędzy na modernizacje stadionu.

  Reply
 • 2018-10-23 at 09:09
  Permalink

  Krzesełka boczne będą na pewno przesunięte do przodu, tak aby była dobra widoczność całego boiska. Najważniejsze jest to aby przebudować krytą i zrobić profesjonalne zaplecze, bo nasze szatnie, a szczególnie miejsca siedzące są z tamtej już epoki. Teraz tylko pozostaje pytanie kiedy to nastąpi.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.