kolejka 34 – 4-5 Czerwiec

Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska
AMSPN Hetman Zamość – Lublinianka Lublin
Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy
Stal Rzeszów – Orzeł Przeworsk
JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik
Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno – Lewart Lubartów
Motor Lublin – Resovia
na Arenie Lublin

Mecz Motoru Lublin z Resovią zostanie rozegrany w dniu jutrzejszym 31.05.2016
Mecze: AMSPN Hetman Zamość – Lublinianka Lublin i Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski 1 czerwca

7 thoughts on “kolejka 34 – 4-5 Czerwiec

  • 2016-05-30 at 18:50
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska -1
    AMSPN Hetman Zamość – Lublinianka Lublin -2
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy -X
    Stal Rzeszów – Orzeł Przeworsk -1
    JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik -X
    Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski -2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polonia Przemyśl -2
    Karpaty Krosno – Lewart Lubartów -1
    Motor Lublin – Resovia -1
    na Arenie Lublin

    Reply
  • 2016-05-30 at 18:53
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska
    AMSPN Hetman Zamość – Lublinianka Lublin
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy
    Stal Rzeszów – Orzeł Przeworsk
    JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik
    Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polonia Przemyśl
    Karpaty Krosno – Lewart Lubartów
    Motor Lublin – Resovia
    na Arenie Lublin

    Reply
    • 2016-05-30 at 18:57
      Permalink

      Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
      AMSPN Hetman Zamość – Lublinianka Lublin 2
      Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy X
      Stal Rzeszów – Orzeł Przeworsk 1
      JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik X
      Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski 2
      Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polonia Przemyśl 2
      Karpaty Krosno – Lewart Lubartów 1
      Motor Lublin – Resovia 1
      na Arenie Lublin

      Reply
  • 2016-05-30 at 19:06
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    AMSPN Hetman Zamość – Lublinianka Lublin 1
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy x
    Stal Rzeszów – Orzeł Przeworsk 1
    JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik x
    Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polonia Przemyśl 2
    Karpaty Krosno – Lewart Lubartów 1
    Motor Lublin – Resovia 1

    Reply
  • 2016-05-31 at 09:59
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    AMSPN Hetman Zamość – Lublinianka Lublin 2
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Rzeszów – Orzeł Przeworsk 1
    JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik X
    Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polonia Przemyśl 2
    Karpaty Krosno – Lewart Lubartów 1
    Motor Lublin – Resovia 1
    na Arenie Lublin

    Reply
  • 2016-05-31 at 14:49
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    AMSPN Hetman Zamość – Lublinianka Lublin 2
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Rzeszów – Orzeł Przeworsk 1
    JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik 1
    Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polonia Przemyśl 1
    Karpaty Krosno – Lewart Lubartów 1
    Motor Lublin – Resovia 1

    Reply
  • 2016-06-01 at 05:56
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    AMSPN Hetman Zamość – Lublinianka Lublin 2
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Rzeszów – Orzeł Przeworsk 2
    JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik 1
    Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polonia Przemyśl 2
    Karpaty Krosno – Lewart Lubartów 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.