Kolejka 32 – 25 maja [środa]

Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin
JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin – Polonia Przemyśl
Resovia – Lewart Lubartów

7 thoughts on “Kolejka 32 – 25 maja [środa]

  • 2016-05-23 at 06:15
    Permalink

    Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość -1
    Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska -X
    Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin -1
    JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy -1
    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk -X
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik -2
    Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski -X
    Motor Lublin – Polonia Przemyśl -X
    Resovia – Lewart Lubartów -1

    Reply
  • 2016-05-23 at 06:23
    Permalink

    Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość 1
    Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin 1
    JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik 2
    Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski X
    Motor Lublin – Polonia Przemyśl 1
    Resovia – Lewart Lubartów 1

    Reply
  • 2016-05-23 at 15:42
    Permalink

    Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość 1
    Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin 1
    JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik 2
    Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Motor Lublin – Polonia Przemyśl 1
    Resovia – Lewart Lubartów 1

    Reply
  • 2016-05-23 at 19:23
    Permalink

    Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość 1
    Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska x
    Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin 1
    JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik 2
    Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski x
    Motor Lublin – Polonia Przemyśl 1
    Resovia – Lewart Lubartów 1

    Reply
  • 2016-05-23 at 23:37
    Permalink

    Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość 1
    Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin 1
    JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik 2
    Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Motor Lublin – Polonia Przemyśl 1
    Resovia – Lewart Lubartów 1

    Reply
  • 2016-05-24 at 11:23
    Permalink

    Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość 1
    Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin 1
    JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy x
    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik x
    Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Motor Lublin – Polonia Przemyśl 1
    Resovia – Lewart Lubartów 1

    Reply
  • 2016-05-24 at 18:16
    Permalink

    Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość 1
    Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin 1
    JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik q
    Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Motor Lublin – Polonia Przemyśl 2
    Resovia – Lewart Lubartów 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.