Kolejka 32 – 25 maja [środa]

Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin
JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin – Polonia Przemyśl
Resovia – Lewart Lubartów

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
sebsamsondaniel1945cineq78maciek70 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pig_
Gość
pig_

Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość -1
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska -X
Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin -1
JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy -1
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk -X
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik -2
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski -X
Motor Lublin – Polonia Przemyśl -X
Resovia – Lewart Lubartów -1

Gaza_8
Gość
Gaza_8

Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość 1
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin 1
JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy 1
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik 2
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski X
Motor Lublin – Polonia Przemyśl 1
Resovia – Lewart Lubartów 1

maciek70
Gość
maciek70

Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość 1
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin 1
JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy 1
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik 2
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski 1
Motor Lublin – Polonia Przemyśl 1
Resovia – Lewart Lubartów 1

cineq78
Gość
cineq78

Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość 1
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska x
Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin 1
JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy 1
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik 2
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski x
Motor Lublin – Polonia Przemyśl 1
Resovia – Lewart Lubartów 1

daniel1945
Gość
daniel1945

Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość 1
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin 1
JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy 1
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik 2
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski 2
Motor Lublin – Polonia Przemyśl 1
Resovia – Lewart Lubartów 1

seb
Gość
seb

Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość 1
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Rzeszów – Lublinianka Lublin 1
JKS 1909 Jarosław – Piast Tuczempy 1
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik q
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski 1
Motor Lublin – Polonia Przemyśl 2
Resovia – Lewart Lubartów 1


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0