kolejka 31 – 21-22 Maj

Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm
Polonia Przemyśl – Resovia
Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin
Avia Świdnik – Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
Lublinianka Lublin – JKS 1909 Jarosław
na Arenie Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów
AMSPN Hetman Zamość – Sokół Sieniawa

7 thoughts on “kolejka 31 – 21-22 Maj

  • 2016-05-16 at 16:29
    Permalink

    Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm -X
    Polonia Przemyśl – Resovia -X
    Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin -X
    Avia Świdnik – Karpaty Krosno -X
    Orzeł Przeworsk – Tomasovia Tomaszów Lubelski -2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała -1
    Lublinianka Lublin – JKS 1909 Jarosław -X
    na Arenie Lublin
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów -2
    AMSPN Hetman Zamość – Sokół Sieniawa -2

    Reply
  • 2016-05-16 at 17:01
    Permalink

    Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm x
    Polonia Przemyśl – Resovia x
    Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin 2
    Avia Świdnik – Karpaty Krosno 2
    Orzeł Przeworsk – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
    Lublinianka Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
    na Arenie Lublin
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 2
    AMSPN Hetman Zamość – Sokół Sieniawa 2

    Reply
  • 2016-05-16 at 19:13
    Permalink

    Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm 2
    Polonia Przemyśl – Resovia X
    Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin 2
    Avia Świdnik – Karpaty Krosno 1
    Orzeł Przeworsk – Tomasovia Tomaszów Lubelski X
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
    Lublinianka Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 2
    AMSPN Hetman Zamość – Sokół Sieniawa 2

    Reply
  • 2016-05-17 at 08:32
    Permalink

    Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm 1
    Polonia Przemyśl – Resovia 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin X
    Avia Świdnik – Karpaty Krosno X
    Orzeł Przeworsk – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
    Lublinianka Lublin – JKS 1909 Jarosław 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 1
    AMSPN Hetman Zamość – Sokół Sieniawa X

    Reply
  • 2016-05-18 at 11:27
    Permalink

    Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm X
    Polonia Przemyśl – Resovia X
    Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin X
    Avia Świdnik – Karpaty Krosno 1
    Orzeł Przeworsk – Tomasovia Tomaszów Lubelski X
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
    Lublinianka Lublin – JKS 1909 Jarosław
    na Arenie Lublin X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 2
    AMSPN Hetman Zamość – Sokół Sieniawa 2

    Reply
  • 2016-05-18 at 13:13
    Permalink

    Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm 2
    Polonia Przemyśl – Resovia X
    Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin 2
    Avia Świdnik – Karpaty Krosno 2
    Orzeł Przeworsk – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
    Lublinianka Lublin – JKS 1909 Jarosław 2
    na Arenie Lublin
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 2
    AMSPN Hetman Zamość – Sokół Sieniawa 2

    Reply
  • 2016-05-19 at 14:20
    Permalink

    Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm 1
    Polonia Przemyśl – Resovia X
    Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin 2
    Avia Świdnik – Karpaty Krosno 2
    Orzeł Przeworsk – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
    Lublinianka Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
    na Arenie Lublin
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 2
    AMSPN Hetman Zamość – Sokół Sieniawa 2

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.