kolejka 30 – 14-15 Maj

Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa
Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość
JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk
Motor Lublin – Avia Świdnik
na Arenie Lublin
Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl

6 thoughts on “kolejka 30 – 14-15 Maj

  • 2016-05-10 at 05:59
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa -X
    Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość -1
    JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska -1
    Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin -2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy -X
    Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk -1
    Motor Lublin – Avia Świdnik -1
    na Arenie Lublin
    Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski -X
    Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl -X

    Reply
  • 2016-05-10 at 13:47
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa X
    Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość 1
    JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin X
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy X
    Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
    Motor Lublin – Avia Świdnik 1
    na Arenie Lublin
    Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski X
    Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl X

    Reply
  • 2016-05-11 at 12:20
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa 2
    Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość 1
    JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin X
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy 2
    Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
    Motor Lublin – Avia Świdnik 1
    na Arenie Lublin
    Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski X
    Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl 2

    Reply
  • 2016-05-11 at 20:02
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa 2
    Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość 1
    JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy 2
    Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
    Motor Lublin – Avia Świdnik 1
    Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl X

    Reply
  • 2016-05-13 at 04:54
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa X
    Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość 1
    JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy 1
    Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 2
    Motor Lublin – Avia Świdnik 1
    Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl 2

    Reply
  • 2016-05-14 at 04:28
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa X
    Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość 1
    JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy 1
    Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
    Motor Lublin – Avia Świdnik 1
    na Arenie Lublin
    Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.