kolejka 30 – 14-15 Maj

Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa
Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość
JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk
Motor Lublin – Avia Świdnik
na Arenie Lublin
Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
maciek70samsoncineq78daniel1945Gaza_8 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pig_
Gość
pig_

Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa -X
Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość -1
JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska -1
Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin -2
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy -X
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk -1
Motor Lublin – Avia Świdnik -1
na Arenie Lublin
Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski -X
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl -X

Gaza_8
Gość
Gaza_8

Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa X
Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość 1
JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska X
Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin X
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy X
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
Motor Lublin – Avia Świdnik 1
na Arenie Lublin
Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski X
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl X

daniel1945
Gość
daniel1945

Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa 2
Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość 1
JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin X
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy 2
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
Motor Lublin – Avia Świdnik 1
na Arenie Lublin
Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski X
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl 2

cineq78
Gość
cineq78

Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa 2
Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość 1
JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska X
Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy 2
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
Motor Lublin – Avia Świdnik 1
Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski 1
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl X

samson
Gość
samson

Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa X
Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość 1
JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy 1
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 2
Motor Lublin – Avia Świdnik 1
Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski 1
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl 2

maciek70
Gość
maciek70

Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa X
Stal Rzeszów – AMSPN Hetman Zamość 1
JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy 1
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
Motor Lublin – Avia Świdnik 1
na Arenie Lublin
Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski 1
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl 1


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0