Kolejka 29 – 7-8 maja

Polonia Przemyśl – Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartów
Avia Świdnik – Resovia
Orzeł Przeworsk – Motor Lublin
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno
Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała
AMSPN Hetman Zamość – JKS 1909 Jarosław
Sokół Sieniawa – Stal Rzeszów

8 thoughts on “Kolejka 29 – 7-8 maja

  • 2016-05-04 at 06:09
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Chełmianka Chełm X
    Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartów 1
    Avia Świdnik – Resovia X
    Orzeł Przeworsk – Motor Lublin 2
    Piast Tuczempy – Karpaty Krosno X
    Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
    AMSPN Hetman Zamość – JKS 1909 Jarosław 2
    Sokół Sieniawa – Stal Rzeszów X

    Reply
    • 2016-05-04 at 16:38
      Permalink

      Anonim to Gaza_8, zapomniałem o podpisie

      Reply
  • 2016-05-04 at 14:12
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Chełmianka Chełm 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartów 1
    Avia Świdnik – Resovia 2
    Orzeł Przeworsk – Motor Lublin 2
    Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 2
    Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała X
    AMSPN Hetman Zamość – JKS 1909 Jarosław 2
    Sokół Sieniawa – Stal Rzeszów 2

    Reply
  • 2016-05-04 at 16:33
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Chełmianka Chełm 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartów 1
    Avia Świdnik – Resovia 2
    Orzeł Przeworsk – Motor Lublin 2
    Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 2
    Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
    AMSPN Hetman Zamość – JKS 1909 Jarosław 2
    Sokół Sieniawa – Stal Rzeszów 2

    Reply
  • 2016-05-04 at 19:24
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Chełmianka Chełm X
    Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartów 1
    Avia Świdnik – Resovia X
    Orzeł Przeworsk – Motor Lublin 2
    Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 2
    Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
    AMSPN Hetman Zamość – JKS 1909 Jarosław 2
    Sokół Sieniawa – Stal Rzeszów X

    Reply
  • 2016-05-05 at 12:19
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Chełmianka Chełm -1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartów -1
    Avia Świdnik – Resovia -X
    Orzeł Przeworsk – Motor Lublin -2
    Piast Tuczempy – Karpaty Krosno – X
    Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski – 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała -1
    AMSPN Hetman Zamość – JKS 1909 Jarosław -2
    Sokół Sieniawa – Stal Rzeszów -2

    Reply
  • 2016-05-06 at 10:03
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Chełmianka Chełm 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartów 1
    Avia Świdnik – Resovia 1
    Orzeł Przeworsk – Motor Lublin 1
    Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 1
    Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
    AMSPN Hetman Zamość – JKS 1909 Jarosław 2
    Sokół Sieniawa – Stal Rzeszów 1

    Reply
  • 2016-05-06 at 13:55
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Chełmianka Chełm 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartów 1
    Avia Świdnik – Resovia 2
    Orzeł Przeworsk – Motor Lublin 2
    Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 2
    Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
    AMSPN Hetman Zamość – JKS 1909 Jarosław 2
    Sokół Sieniawa – Stal Rzeszów 2

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.