Kolejka 28 – 3 maja

Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów
JKS 1909 Jarosław – Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała – AMSPN Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno – Lublinianka Lublin
Motor Lublin – Piast Tuczempy
Resovia – Orzeł Przeworsk
Lewart Lubartów – Avia Świdnik
Polonia Przemyśl – Orlęta Radzyń Podlaski

6 thoughts on “Kolejka 28 – 3 maja

  • 2016-05-01 at 08:17
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów 2
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Sieniawa 1
    Izolator Boguchwała – AMSPN Hetman Zamość 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Karpaty Krosno – Lublinianka Lublin 1
    Motor Lublin – Piast Tuczempy 1
    Resovia – Orzeł Przeworsk 1
    Lewart Lubartów – Avia Świdnik 2
    Polonia Przemyśl – Orlęta Radzyń Podlaski 1

    Reply
  • 2016-05-01 at 13:34
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów 2
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Sieniawa 1
    Izolator Boguchwała – AMSPN Hetman Zamość 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Karpaty Krosno – Lublinianka Lublin 1
    Motor Lublin – Piast Tuczempy 1
    Resovia – Orzeł Przeworsk 1
    Lewart Lubartów – Avia Świdnik 2
    Polonia Przemyśl – Orlęta Radzyń Podlaski X

    Reply
  • 2016-05-02 at 05:31
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów 2
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Sieniawa X
    Izolator Boguchwała – AMSPN Hetman Zamość 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Karpaty Krosno – Lublinianka Lublin 1
    Motor Lublin – Piast Tuczempy 1
    Resovia – Orzeł Przeworsk 1
    Lewart Lubartów – Avia Świdnik X
    Polonia Przemyśl – Orlęta Radzyń Podlaski X

    Reply
  • 2016-05-02 at 05:50
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów 2
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Sieniawa 1
    Izolator Boguchwała – AMSPN Hetman Zamość X
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Karpaty Krosno – Lublinianka Lublin 1
    Motor Lublin – Piast Tuczempy 1
    Resovia – Orzeł Przeworsk 2
    Lewart Lubartów – Avia Świdnik X
    Polonia Przemyśl – Orlęta Radzyń Podlaski 1

    Reply
  • 2016-05-02 at 06:13
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów 2
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Sieniawa 1
    Izolator Boguchwała – AMSPN Hetman Zamość 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Karpaty Krosno – Lublinianka Lublin 1
    Motor Lublin – Piast Tuczempy 1
    Resovia – Orzeł Przeworsk 1
    Lewart Lubartów – Avia Świdnik 1
    Polonia Przemyśl – Orlęta Radzyń Podlaski 1

    Reply
  • 2016-05-03 at 08:58
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów 2
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Sieniawa 2
    Izolator Boguchwała – AMSPN Hetman Zamość 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Karpaty Krosno – Lublinianka Lublin 1
    Motor Lublin – Piast Tuczempy 1
    Resovia – Orzeł Przeworsk 1
    Lewart Lubartów – Avia Świdnik 1
    Polonia Przemyśl – Orlęta Radzyń Podlaski 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.