Kolejka 26. 23-24 Kwietnia

Chełmianka Chełm – JKS 1909 Jarosław
Izolator Boguchwała – Stal Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno – AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska
na Arenie Lublin
Resovia – Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów – Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik

Zachęcamy wszystkich użytkowników do brania udziału w Typerze !

7 thoughts on “Kolejka 26. 23-24 Kwietnia

  • 2016-04-21 at 10:20
    Permalink

    Chełmianka Chełm – JKS 1909 Jarosław – 2
    Izolator Boguchwała – Stal Rzeszów – 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Sieniawa – X
    Karpaty Krosno – AMSPN Hetman Zamość – 1
    Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska – 1
    na Arenie Lublin
    Resovia – Lublinianka Lublin – 1
    Lewart Lubartów – Piast Tuczempy – 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk – 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik

    Reply
  • 2016-04-21 at 14:03
    Permalink

    Chełmianka Chełm – JKS 1909 Jarosław X
    Izolator Boguchwała – Stal Rzeszów 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Sieniawa X
    Karpaty Krosno – AMSPN Hetman Zamość 1
    Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    na Arenie Lublin
    Resovia – Lublinianka Lublin 1
    Lewart Lubartów – Piast Tuczempy 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik 1

    Reply
  • 2016-04-21 at 15:02
    Permalink

    Chełmianka Chełm – JKS 1909 Jarosław 1
    Izolator Boguchwała – Stal Rzeszów 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Sieniawa X
    Karpaty Krosno – AMSPN Hetman Zamość 1
    Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Resovia – Lublinianka Lublin 1
    Lewart Lubartów – Piast Tuczempy 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik X

    Reply
  • 2016-04-22 at 11:58
    Permalink

    Chełmianka Chełm – JKS 1909 Jarosław – 2
    Izolator Boguchwała – Stal Rzeszów – 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Sieniawa – 1
    Karpaty Krosno – AMSPN Hetman Zamość 1
    Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Resovia – Lublinianka Lublin 1
    Lewart Lubartów – Piast Tuczempy 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik 1

    Reply
  • 2016-04-22 at 14:07
    Permalink

    Chełmianka Chełm – JKS 1909 Jarosław X
    Izolator Boguchwała – Stal Rzeszów 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Sieniawa X
    Karpaty Krosno – AMSPN Hetman Zamość 1
    Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    na Arenie Lublin
    Resovia – Lublinianka Lublin 1
    Lewart Lubartów – Piast Tuczempy 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik X

    Reply
  • 2016-04-22 at 15:30
    Permalink

    Chełmianka Chełm – JKS 1909 Jarosław 1
    Izolator Boguchwała – Stal Rzeszów 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Sieniawa x
    Karpaty Krosno – AMSPN Hetman Zamość 1
    Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    na Arenie Lublin
    Resovia – Lublinianka Lublin 1
    Lewart Lubartów – Piast Tuczempy 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik 1

    Reply
  • 2016-04-23 at 07:51
    Permalink

    Chełmianka Chełm – JKS 1909 Jarosław 2
    Izolator Boguchwała – Stal Rzeszów 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Sieniawa 1
    Karpaty Krosno – AMSPN Hetman Zamość 1
    Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    na Arenie Lublin
    Resovia – Lublinianka Lublin 1
    Lewart Lubartów – Piast Tuczempy 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.