Kolejka 25. 20 – kwietnia

Avia Świdnik – Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk – Orlęta Radzyń Podlaski
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl
Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska – Resovia
AMSPN Hetman Zamość – Motor Lublin
Sokół Sieniawa – Karpaty Krosno
Stal Rzeszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski
JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała

Zachęcamy wszystkich użytkowników do brania udziału w Typerze !

6 thoughts on “Kolejka 25. 20 – kwietnia

  • 2016-04-17 at 18:39
    Permalink

    Avia Świdnik – Chełmianka Chełm -X
    Orzeł Przeworsk – Orlęta Radzyń Podlaski – 2
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl -X
    Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów -X
    na Arenie Lublin
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Resovia -2
    AMSPN Hetman Zamość – Motor Lublin -2
    Sokół Sieniawa – Karpaty Krosno -2
    Stal Rzeszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski -1
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała -1

    Reply
  • 2016-04-17 at 19:11
    Permalink

    Avia Świdnik – Chełmianka Chełm 1
    Orzeł Przeworsk – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl X
    Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Resovia 2
    AMSPN Hetman Zamość – Motor Lublin 2
    Sokół Sieniawa – Karpaty Krosno 1
    Stal Rzeszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 1

    Reply
  • 2016-04-18 at 04:46
    Permalink

    Avia Świdnik – Chełmianka Chełm 1
    Orzeł Przeworsk – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl X
    Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów X
    na Arenie Lublin
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Resovia 2
    AMSPN Hetman Zamość – Motor Lublin 2
    Sokół Sieniawa – Karpaty Krosno X
    Stal Rzeszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 1

    Reply
  • 2016-04-18 at 09:19
    Permalink

    Avia Świdnik – Chełmianka Chełm 1
    Orzeł Przeworsk – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl X
    Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Resovia X
    AMSPN Hetman Zamość – Motor Lublin 2
    Sokół Sieniawa – Karpaty Krosno X
    Stal Rzeszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 1

    Reply
  • 2016-04-18 at 14:09
    Permalink

    Avia Świdnik – Chełmianka Chełm 1
    Orzeł Przeworsk – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 2
    Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Resovia 2
    AMSPN Hetman Zamość – Motor Lublin 2
    Sokół Sieniawa – Karpaty Krosno X
    Stal Rzeszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 1

    Reply
  • 2016-04-19 at 17:02
    Permalink

    Avia Świdnik – Chełmianka Chełm 1
    Orzeł Przeworsk – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 2
    Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Resovia 1
    AMSPN Hetman Zamość – Motor Lublin 2
    Sokół Sieniawa – Karpaty Krosno 1
    Stal Rzeszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.