Kolejka 24 – 16-17 kwietnia

Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski – JKS 1909 Jarosław
Karpaty Krosno – Stal Rzeszów
Motor Lublin – Sokół Sieniawa
Resovia – AMSPN Hetman Zamość
Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska
Polonia Przemyśl – Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Piast Tuczempy
Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk

8 thoughts on “Kolejka 24 – 16-17 kwietnia

  • 2016-04-11 at 09:24
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała – 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – JKS 1909 Jarosław – X
    Karpaty Krosno – Stal Rzeszów – X
    Motor Lublin – Sokół Sieniawa – 1
    Resovia – AMSPN Hetman Zamość – 1
    Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska – 1
    Polonia Przemyśl – Lublinianka Lublin – 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Piast Tuczempy – 1
    Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk – 1

    Reply
  • 2016-04-11 at 09:31
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – JKS 1909 Jarosław X
    Karpaty Krosno – Stal Rzeszów X
    Motor Lublin – Sokół Sieniawa 1
    Resovia – AMSPN Hetman Zamość 1
    Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Polonia Przemyśl – Lublinianka Lublin X
    Orlęta Radzyń Podlaski – Piast Tuczempy 1
    Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-04-11 at 11:00
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – JKS 1909 Jarosław X
    Karpaty Krosno – Stal Rzeszów X
    Motor Lublin – Sokół Sieniawa 1
    Resovia – AMSPN Hetman Zamość 1
    Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Polonia Przemyśl – Lublinianka Lublin 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Piast Tuczempy 1
    Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-04-12 at 12:52
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała X
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – JKS 1909 Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Stal Rzeszów X
    Motor Lublin – Sokół Sieniawa 1
    Resovia – AMSPN Hetman Zamość 2
    Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Polonia Przemyśl – Lublinianka Lublin X
    Orlęta Radzyń Podlaski – Piast Tuczempy 1
    Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-04-13 at 14:58
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała x
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – JKS 1909 Jarosław 1
    Karpaty Krosno – Stal Rzeszów x
    Motor Lublin – Sokół Sieniawa 1
    Resovia – AMSPN Hetman Zamość 1
    Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Polonia Przemyśl – Lublinianka Lublin 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Piast Tuczempy 1
    Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-04-14 at 05:40
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – JKS 1909 Jarosław x
    Karpaty Krosno – Stal Rzeszów 1
    Motor Lublin – Sokół Sieniawa 1
    Resovia – AMSPN Hetman Zamość 1
    Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Polonia Przemyśl – Lublinianka Lublin 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Piast Tuczempy 1
    Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-04-14 at 10:28
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała X
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – JKS 1909 Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Stal Rzeszów 1
    Motor Lublin – Sokół Sieniawa 1
    Resovia – AMSPN Hetman Zamość 1
    Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Polonia Przemyśl – Lublinianka Lublin X
    Orlęta Radzyń Podlaski – Piast Tuczempy X
    Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk 2

    Reply
  • 2016-04-14 at 14:17
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – JKS 1909 Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Stal Rzeszów x
    Motor Lublin – Sokół Sieniawa 1
    Resovia – AMSPN Hetman Zamość 1
    Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Polonia Przemyśl – Lublinianka Lublin 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Piast Tuczempy 1
    Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.