Kolejka 23 – 9-10 kwietnia

Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy – Avia Świdnik
Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl
AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa – Resovia
Stal Rzeszów – Motor Lublin
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski

9 thoughts on “Kolejka 23 – 9-10 kwietnia

  • 2016-04-05 at 08:52
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm – X
    Piast Tuczempy – Avia Świdnik – X
    Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski – X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl – 2
    AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów – 2
    Sokół Sieniawa – Resovia – 2
    Stal Rzeszów – Motor Lublin – X
    JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno – 2
    Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski – 1

    Reply
  • 2016-04-05 at 09:59
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm 2
    Piast Tuczempy – Avia Świdnik X
    Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl X
    AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2
    Sokół Sieniawa – Resovia X
    Stal Rzeszów – Motor Lublin X
    JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno X
    Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski X

    Reply
  • 2016-04-05 at 13:05
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm 1
    Piast Tuczempy – Avia Świdnik 1
    Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 2
    AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2
    Sokół Sieniawa – Resovia x
    Stal Rzeszów – Motor Lublin 2
    JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno 1
    Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1

    Reply
  • 2016-04-05 at 15:15
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm x
    Piast Tuczempy – Avia Świdnik x
    Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl x
    AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2
    Sokół Sieniawa – Resovia 2
    Stal Rzeszów – Motor Lublin x
    JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno 2
    Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski x

    Reply
  • 2016-04-06 at 14:42
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm 2
    Piast Tuczempy – Avia Świdnik 1
    Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl x
    AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2
    Sokół Sieniawa – Resovia x
    Stal Rzeszów – Motor Lublin 2
    JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno 1
    Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski

    Reply
    • 2016-04-06 at 14:43
      Permalink

      Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1

      Reply
  • 2016-04-06 at 19:21
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm X
    Piast Tuczempy – Avia Świdnik X
    Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 2
    AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2
    Sokół Sieniawa – Resovia 2
    Stal Rzeszów – Motor Lublin 2
    JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno X
    Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1

    Reply
  • 2016-04-06 at 19:32
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm 2
    Piast Tuczempy – Avia Świdnik 1
    Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl x
    AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2
    Sokół Sieniawa – Resovia 2
    Stal Rzeszów – Motor Lublin 1
    JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno 1
    Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1

    Reply
  • 2016-04-08 at 09:59
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm 1
    Piast Tuczempy – Avia Świdnik 1
    Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 1
    AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów X
    Sokół Sieniawa – Resovia 2
    Stal Rzeszów – Motor Lublin X
    JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno 1
    Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski X

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.