Kolejka 23 – 9-10 kwietnia
Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy – Avia Świdnik
Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl
AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa – Resovia
Stal Rzeszów – Motor Lublin
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm – X
Piast Tuczempy – Avia Świdnik – X
Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski – X
Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl – 2
AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów – 2
Sokół Sieniawa – Resovia – 2
Stal Rzeszów – Motor Lublin – X
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno – 2
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski – 1
Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm 2
Piast Tuczempy – Avia Świdnik X
Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski X
Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl X
AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2
Sokół Sieniawa – Resovia X
Stal Rzeszów – Motor Lublin X
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno X
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm 1
Piast Tuczempy – Avia Świdnik 1
Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 2
AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2
Sokół Sieniawa – Resovia x
Stal Rzeszów – Motor Lublin 2
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno 1
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm x
Piast Tuczempy – Avia Świdnik x
Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski x
Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl x
AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2
Sokół Sieniawa – Resovia 2
Stal Rzeszów – Motor Lublin x
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno 2
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm 2
Piast Tuczempy – Avia Świdnik 1
Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski x
Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl x
AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2
Sokół Sieniawa – Resovia x
Stal Rzeszów – Motor Lublin 2
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno 1
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm X
Piast Tuczempy – Avia Świdnik X
Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 2
AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2
Sokół Sieniawa – Resovia 2
Stal Rzeszów – Motor Lublin 2
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno X
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm 2
Piast Tuczempy – Avia Świdnik 1
Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl x
AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2
Sokół Sieniawa – Resovia 2
Stal Rzeszów – Motor Lublin 1
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno 1
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm 1
Piast Tuczempy – Avia Świdnik 1
Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 1
AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów X
Sokół Sieniawa – Resovia 2
Stal Rzeszów – Motor Lublin X
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno 1
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski X