Typer – kolejka 22 – 2-3 kwietnia

Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław
Resovia – Stal Rzeszów
Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik – Lublinianka Lublin
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
daniel1945maciek70sebKonsulsamson Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cineq78
Gość
cineq78

Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
Resovia – Stal Rzeszów X
Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa 1
Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Avia Świdnik – Lublinianka Lublin 1
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy X

pig_
Gość
pig_

Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski – X
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała – 1
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław – 1
Resovia – Stal Rzeszów – X
Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa – X
Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość – 1
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska – 1
Avia Świdnik – Lublinianka Lublin – X
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy – 2

Gaza_8
Gość
Gaza_8

Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
Resovia – Stal Rzeszów X
Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa X
Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Avia Świdnik – Lublinianka Lublin X
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy X

Konsul
Gość
Konsul

Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
Resovia – Stal Rzeszów 1
Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa 1
Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Avia Świdnik – Lublinianka Lublin x
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1

seb
Gość
seb

Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
Resovia – Stal Rzeszów 1
Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa 1
Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Avia Świdnik – Lublinianka Lublin 1
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy x

maciek70
Gość
maciek70

Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
Resovia – Stal Rzeszów 1
Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa 1
Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Avia Świdnik – Lublinianka Lublin 2
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy X

daniel1945
Gość
daniel1945

Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
Resovia – Stal Rzeszów 2
Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa X
Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Avia Świdnik – Lublinianka Lublin 2
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy X


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0