Typer – kolejka 22 – 2-3 kwietnia

Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław
Resovia – Stal Rzeszów
Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik – Lublinianka Lublin
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy

8 thoughts on “Typer – kolejka 22 – 2-3 kwietnia

  • 2016-03-29 at 15:08
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski X
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
    Resovia – Stal Rzeszów X
    Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa 1
    Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Avia Świdnik – Lublinianka Lublin 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy X

    Reply
  • 2016-03-30 at 06:26
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski – X
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała – 1
    Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław – 1
    Resovia – Stal Rzeszów – X
    Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa – X
    Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość – 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska – 1
    Avia Świdnik – Lublinianka Lublin – X
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy – 2

    Reply
  • 2016-03-30 at 08:08
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski X
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
    Resovia – Stal Rzeszów X
    Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa X
    Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Avia Świdnik – Lublinianka Lublin X
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy X

    Reply
  • 2016-03-30 at 09:50
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
    Resovia – Stal Rzeszów X
    Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa 1
    Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Avia Świdnik – Lublinianka Lublin 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1

    Reply
  • 2016-03-30 at 13:41
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała
    Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
    Resovia – Stal Rzeszów 1
    Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa 1
    Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Avia Świdnik – Lublinianka Lublin x
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1

    Reply
  • 2016-03-30 at 17:48
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
    Resovia – Stal Rzeszów 1
    Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa 1
    Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Avia Świdnik – Lublinianka Lublin 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy x

    Reply
  • 2016-03-31 at 14:15
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
    Resovia – Stal Rzeszów 1
    Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa 1
    Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Avia Świdnik – Lublinianka Lublin 2
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy X

    Reply
  • 2016-03-31 at 20:44
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 1
    Resovia – Stal Rzeszów 2
    Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa X
    Polonia Przemyśl – AMSPN Hetman Zamość 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Avia Świdnik – Lublinianka Lublin 2
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy X

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.