Kolejka 21 – 26 marca

Piast Tuczempy – Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik
AMSPN Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów – Lewart Lubartów
JKS 1909 Jarosław – Resovia
Izolator Boguchwała – Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno

Zapraszamy do zabawy!

11 thoughts on “Kolejka 21 – 26 marca

  • 2016-03-21 at 09:13
    Permalink

    Piast Tuczempy – Chełmianka Chełm – 1
    Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk – 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik – 1
    AMSPN Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski – 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl – X
    Stal Rzeszów – Lewart Lubartów – 1
    JKS 1909 Jarosław – Resovia – X
    Izolator Boguchwała – Motor Lublin – 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno – X

    Reply
  • 2016-03-21 at 10:31
    Permalink

    Piast Tuczempy – Chełmianka Chełm 1
    Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik X
    AMSPN Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl X
    Stal Rzeszów – Lewart Lubartów 1
    JKS 1909 Jarosław – Resovia 2
    Izolator Boguchwała – Motor Lublin 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno 2

    Reply
  • 2016-03-21 at 17:36
    Permalink

    Piast Tuczempy – Chełmianka Chełm – 1
    Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk – 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik – x
    AMSPN Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski – 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl – X
    Stal Rzeszów – Lewart Lubartów – 1
    JKS 1909 Jarosław – Resovia – X
    Izolator Boguchwała – Motor Lublin – 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno – X

    Reply
  • 2016-03-22 at 08:01
    Permalink

    Piast Tuczempy – Chełmianka Chełm X
    Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik 1
    AMSPN Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl X
    Stal Rzeszów – Lewart Lubartów 1
    JKS 1909 Jarosław – Resovia 2
    Izolator Boguchwała – Motor Lublin 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno 2

    Reply
  • 2016-03-22 at 13:07
    Permalink

    Piast Tuczempy – Chełmianka Chełm X
    Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik X
    AMSPN Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl X
    Stal Rzeszów – Lewart Lubartów 1
    JKS 1909 Jarosław – Resovia X
    Izolator Boguchwała – Motor Lublin 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno X

    Reply
  • 2016-03-22 at 14:32
    Permalink

    Piast Tuczempy – Chełmianka Chełm X
    Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik X
    AMSPN Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl X
    Stal Rzeszów – Lewart Lubartów 1
    JKS 1909 Jarosław – Resovia 2
    Izolator Boguchwała – Motor Lublin 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno 2

    Reply
  • 2016-03-22 at 18:19
    Permalink

    Piast Tuczempy – Chełmianka Chełm x
    Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik 1
    AMSPN Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
    Stal Rzeszów – Lewart Lubartów 1
    JKS 1909 Jarosław – Resovia 2
    Izolator Boguchwała – Motor Lublin 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno

    Reply
    • 2016-03-23 at 18:33
      Permalink

      Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno 2

      Reply
  • 2016-03-23 at 07:28
    Permalink

    Piast Tuczempy – Chełmianka Chełm x
    Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik 1
    AMSPN Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl X
    Stal Rzeszów – Lewart Lubartów 1
    JKS 1909 Jarosław – Resovia X
    Izolator Boguchwała – Motor Lublin 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno X

    Reply
  • 2016-03-25 at 19:58
    Permalink

    Piast Tuczempy – Chełmianka Chełm x
    Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik x
    AMSPN Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 2
    Stal Rzeszów – Lewart Lubartów 1
    JKS 1909 Jarosław – Resovia x
    Izolator Boguchwała – Motor Lublin 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno x

    Reply
  • 2016-03-26 at 08:03
    Permalink

    Piast Tuczempy – Chełmianka Chełm 1
    Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik 1
    AMSPN Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
    Stal Rzeszów – Lewart Lubartów 1
    JKS 1909 Jarosław – Resovia 2
    Izolator Boguchwała – Motor Lublin 2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno 2

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.