Kolejka 18 – 11 listopada

Wyniktypi:
1. maciek70 – 6
2. cineq78 – 4
— mc – 4
— samson – 4

Klasyfikacja generalna:

1.cineq78 – 68
2.mc – 61
3.maciek70 – 58
4.samson – 55
5.jambo – 35
6.Gaza_8 – 26
-daniel1945 – 26
8.Bogdan – 15
9.pol – 9
10.askp16 – 7
11.bvc – 6

Chełmianka Chełm – Motor Lublin
Resovia – Karpaty Krosno
Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik – Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy – AMSPN Hetman Zamość
Lublinianka Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska

4 thoughts on “Kolejka 18 – 11 listopada

  • 2015-11-09 at 17:19
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Motor Lublin 2
    Resovia – Karpaty Krosno X
    Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław X
    Avia Świdnik – Stal Rzeszów 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa X
    Piast Tuczempy – AMSPN Hetman Zamość 1
    Lublinianka Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska X

    Reply
  • 2015-11-09 at 18:06
    Permalink

    Chełmiantypka Chełm – Motor Lublin 2
    Resovia – Karpaty Krosno 1
    Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław 1
    Avia Świdnik – Stal Rzeszów 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa 2
    Piast Tuczempy – AMSPN Hetman Zamość 1
    Lublinianka Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 1

    Reply
  • 2015-11-10 at 07:18
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Motor Lublin 2
    Resovia – Karpaty Krosno X
    Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław 1
    Avia Świdnik – Stal Rzeszów 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa 1
    Piast Tuczempy – AMSPN Hetman Zamość 1
    Lublinianka Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 1

    Reply
  • 2015-11-10 at 12:36
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Motor Lublin X
    Resovia – Karpaty Krosno 1
    Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski X
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław 1
    Avia Świdnik – Stal Rzeszów 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa 1
    Piast Tuczempy – AMSPN Hetman Zamość 1
    Lublinianka Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.