Kolejka 13 – 10-11 października

Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość – Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS 1909 Jarosław
Lublinianka Lublin – Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno
Avia Świdnik – Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia Rzeszów
Polonia Przemyśl – Lewart Lubartów

4 thoughts on “Kolejka 13 – 10-11 października

  • 2015-10-07 at 10:59
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm 1
    AMSPN Hetman Zamość – Stal Rzeszów 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS 1909 Jarosław 1
    Lublinianka Lublin – Izolator Boguchwała 1
    Piast Tuczempy – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 1
    Avia Świdnik – Motor Lublin X
    Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia Rzeszów 1
    Polonia Przemyśl – Lewart Lubartów 1

    Reply
  • 2015-10-07 at 15:09
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm 1
    AMSPN Hetman Zamość – Stal Rzeszów 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS 1909 Jarosław X
    Lublinianka Lublin – Izolator Boguchwała 1
    Piast Tuczempy – Tomasovia Tomaszów Lubelski X
    Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
    Avia Świdnik – Motor Lublin 2
    Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia Rzeszów X
    Polonia Przemyśl – Lewart Lubartów 1

    Reply
  • 2015-10-07 at 16:15
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm X
    AMSPN Hetman Zamość – Stal Rzeszów 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS 1909 Jarosław X
    Lublinianka Lublin – Izolator Boguchwała 1
    Piast Tuczempy – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
    Avia Świdnik – Motor Lublin 2
    Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia Rzeszów X
    Polonia Przemyśl – Lewart Lubartów 1

    Reply
  • 2015-10-09 at 16:50
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm 1
    AMSPN Hetman Zamość – Stal Rzeszów 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS 1909 Jarosław 2
    Lublinianka Lublin – Izolator Boguchwała 1
    Piast Tuczempy – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
    Avia Świdnik – Motor Lublin 2
    Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia Rzeszów 2
    Polonia Przemyśl – Lewart Lubartów 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.