10999009_1405459733092403_2561519222030223027_n

Parę sekund od zwycięstwa

Orzeł Przeworsk – Wisła Sandomierz 25:25 (10:10)
Orzeł: Tonia, Śliż – Kozdroń 6, Sołek, Leja 9, Gancarz 1, Szybicki, Kutek 1, Kuras1, Kornafel 1, Rybak 1, Świerk, Wrażeń, Wanatowicz1, Birek, Semik 4.

nerki

ZAPISY NA SASZETKI „NERKI” KIBICÓW ORŁA PRZEWORSK !

Od dnia dzisiejszego, aż do 09 października trwać będą zapisy na czarne saszetki „nerki” wraz z haftem (przedstawiona grafika).
CENA 30 ZŁ (20 zł wpłata pierwsza) + 10 zł (przy odbiorze) – możliwość wysyłki! Więcej info na To My Orłowcy.

ZYSK PRZEKAZANY NA DZIAŁALNOŚĆ KIBICOWSKĄ !

boks

SEKCJA BOKSU – WSPOMÓŻ DZIAŁALNOŚĆ !

Wszystkich chętnych do wsparcia finansowego lub rzeczowego (w postaci sprzętu sportowego) naszej sekcji boksu zachęcamy do kontaktu [facebook.com/tomyorlowcy]. Ruszamy z nową grupą od początku października na pełnych obrotach – zachęcamy młodzież do trenowania!

ks wiazwocnia

Ważne zwycięstwo wyjazdowe

KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 0-2
0-1 Konrad Stępień (12)
0-2 Piotr Boratyn (43)

KS Wiązownica: Michałowicz – Bartnik, Kubas, Luft, Cach, Gwódź (80. Wojtyna), Lorenc, Fedor, Pawlak (81. Mazur), Soczek (5. Sobczak), Hołub.

Orzeł Przeworsk: Kurosz – Jarosz, Kyć, Tworzydło, Misiąg, Pigan, Mikulec, Kudła, Świst (64. Paluch), Stępień (79 .Syk), Boratyn.

Pozostałe wyniki:
Błękitni Ropczyce 2-1 Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski 0-1 Igloopol Dębica
Piast Tuczempy 2-0 Start Pruchnik
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa 1-0 Polonia Przemyśl
Czarni 1910 Jasło 0-3 Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba 1-2 LKS Pisarowce
Stal Gorzyce 0-1 Sokół Sieniawa

ks wiazwocnia

KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk niedziela godz. 15:00

W dziesiątej kolejce spotkań Orłowcy wyjeżdżają do Wiązownicy, gdzie czeka ich kolejny mecz w walce o cenne punkty, których mamy zdecydowanie za mało. Drużyna z Wiązownicy gra drugi sezon na tym poziomie rozgrywek i spisuje się przyzwoicie, jest zgrana, traci mało bramek, więc będzie trudnym przeciwnikiem do pokonania. Trzeba wierzyć, że nasz zespół wszedł w końcu na właściwe tory i przywiezie z wyjazdu dobry wynik.

WALCZYĆ ORŁOWCY!!!

00-polscy_kibice_dla_kresowiakow_lwow_17_18_09_2016

Polscy Kibice dla Kresowiaków

W poniższym linku relacja grupy wyjazdowej przy udziale patriotów oraz kibiców z Przeworska, która udała się na Ukrainę w celu przekazania paczek do polskich szkół.
Polscy Kibice dla Kresowiaków – Lwów 17-18.09.2016

wideo

Skrót meczu: Orzeł -Piast

Skrót meczu: Orzeł-Piast

źródło: MTTolo TV

typ

10 kolejka typera, 24-25.09.2016 r.

 

10 kolejka :
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica
Piast Tuczempy – Start Pruchnik
KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl
Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce
Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa

 

 

typ

Wyniki 9 kolejki typera

 

 

9 Kolejka
Wyniki:
1. frodarek – 5 pkt
– Gaza_8 – 5 pkt
– Up – 5 pkt
2. Lfc – 4 pkt
– pawelku – 4 pkt
– Samson – 4 pkt
3. daniel 1945 – 3 pkt
– koobuch – 3 pkt
– Kuchynka – 3 pkt
– maciek70 – 3 pkt
– mc – 3 pkt
– seb – 3 pkt
– wlad – 3 pk
4. pig_ – 2 pkt

 

Klasyfikacja po 9 Kolejce
1. Up – 42 pkt
2. wlad – 41 pkt
3. pawelku – 40 pkt
4. frodarek – 39 pkt
– mc – 39 pkt
5. pig_ – 38 pkt
6. Gaza_8 – 37 pkt
– maciek70 – 37 pkt
7. seb – 36 pkt
8. daniel 1945 – 35 pkt
– Kuchynka – 35 pkt
-Lfc – 35 pkt
9. koobuch – 33 pkt
– samson – 33 pkt
10. Konsul – 32 pkt
11.Tom92 – 20 pkt
12.marcin78 – 19 pkt
13.franca – 18 pkt
14.damianx987 – 15 pkt
15.pamperss88 – 11 pkt
16.GrzesiekOP – 10 pkt
17.Anonim – 5 pkt
18.Szuwar 4 – pkt
19.Maciek92 – 2 pkt

piast

Bramki wychowanków dały zwycięstwo

Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 4-2
1-0 Piotr Boratyn (9)
2-0 Maciej Tworzydło (11)wideo – źródło: MTTolo TV
3-0 Piotr Boratyn (32)
3-1 Waldemar Jaroch (61)
3-2 Sławomir Wójcik (86)
4-2 Mateusz Syk (90+2)

Orzeł Przeworsk: Kurosz – Misiąg, Jarosz, Tworzydło, Broda – Struś (66. Paluch), Mikulec, Boratyn (74. Świst), Kudła (90+2. Kyć), Pigan – Stępień (90. Syk).

Piast Tuczempy: Strawa – Stopyra (46. Bawoł), Jaroch, Rafał Noga, Gil, Kwaśny (51. Nasiewicz), Sas (78. Wiącek), Kloc, Czub (62. Wójcik), Wota, Shyray.

Sędziował Kamil Dobosz (Brzozów).
Żółte kartki: Broda, Struś, Paluch, Boratyn, Stępień – Jaroch, Sas, Shyray

Pozostałe wyniki:
Stal Gorzyce 4-1 Błękitni Ropczyce
LKS Pisarowce 1-0 Czarni 1910 Jasło
Polonia Przemyśl 2-2 Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Nisko 0-0 KS Wiązownica
Start Pruchnik 1-1 Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica 0-3 Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa 5-1 Stal Nowa Dęba

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com