Typer – 3 kolejka Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce

Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska

Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica Stal Gorzyce – Piast Tuczempy

Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk

LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała

Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica

Polonia Przemyśl – Start Pruchnik

Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk

20 thoughts on “

  • 2016-08-16 at 19:20
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce x

    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy z

    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów 1

    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała x

    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica x

    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1

    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk

    Reply
    • 2016-08-16 at 19:21
      Permalink

      Sokół Nisko – MKS ORZEŁ PRZEWORSK 2

      Reply
  • 2016-08-16 at 19:47
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 0
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 1

    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów 1

    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała x

    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1

    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1

    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 0

    Reply
  • 2016-08-16 at 20:15
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska X

    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 2

    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów 1

    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała X

    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1

    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1

    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk X

    Reply
  • 2016-08-17 at 04:41
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce x
    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 1
    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 1
    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 1
    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica x
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-08-17 at 06:54
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce X
    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 2
    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 1
    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-08-17 at 07:47
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 1
    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 1
    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 1
    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1

    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik

    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk

    Reply
  • 2016-08-17 at 08:52
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce x
    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 1
    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 1
    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała X
    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica x
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk X

    Reply
  • 2016-08-17 at 09:41
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 2
    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 2
    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-08-17 at 10:19
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce x

    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1

    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 2

    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 1

    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 2

    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1

    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1

    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk x

    Reply
  • 2016-08-17 at 14:44
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy x
    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 1
    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 2
    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 2
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-08-17 at 14:45
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1

    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 1

    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 1

    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 1

    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1

    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1

    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk1

    Reply
  • 2016-08-17 at 16:07
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 2
    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 2
    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 1
    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała X
    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-08-17 at 16:15
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 2
    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 2
    Sokoł Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 1
    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 2
    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 2

    Reply
  • 2016-08-19 at 04:55
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 2
    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 2
    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-08-19 at 05:04
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce X

    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska X

    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1

    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy X

    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 1

    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 2

    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1

    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1

    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-08-19 at 14:40
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce x
    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 1
    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 1
    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 2
    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk x

    Reply
  • 2016-08-19 at 18:02
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce x
    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy X
    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 1
    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 2
    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 2

    Reply
  • 2016-08-19 at 18:07
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 2

    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1

    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 2

    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 2

    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 1

    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1

    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1

    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 1

    Reply
  • 2016-08-19 at 20:39
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce x

    Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 1 Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 1

    Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolsk 1

    LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 2

    Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 1

    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1

    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk x

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.