15 kolejka typera, 29-30 października 2016 r.
Typer – 15 kolejka
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Piast Tuczempy – KS Wiązownica
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce 2
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa – X
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba X
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło X
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce X
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa 1
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba 1
Igloopol Dębica – Czarni 1910 JasłoX
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa X
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba X
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce 2
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa 2
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba x
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce 2
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa 1
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba 2
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce x
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce x
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa 1
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce x
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba 2
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa X
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba X
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa X
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba 1
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce x
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa x
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba x
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica x
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce 2
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa 2
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba 2
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce 2
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa 2
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba 2
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce 2
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa 2
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba 1
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica X
Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce 2
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa 1
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba 2
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Głogovia Głogów Małopolski – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1