14 kolejka typera, 22-23 października 2016 r.
Typer – 14 kolejka
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk
Stal Gorzyce – Sokół Nisko
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała X
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 2
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 1
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 2
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno X
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 2
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 2
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy X
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała X
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
Stal Gorzyce – Sokół Nisko X
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl X
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno X
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy X
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno X
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy X
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno X
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała X
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 2
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy x
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 2
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 1
Stal Gorzyce – Sokół Nisko x
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 2
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno x
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 1
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 1
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 1
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 1
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 2
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy x
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała x
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
Stal Gorzyce – Sokół Nisko x
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl x
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno x
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 2
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 2
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 2
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 2
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 1
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski x
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała x
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
Stal Gorzyce – Sokół Nisko x
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 2