13 kolejka typera, 15-16 październik 2016 r.
Typer – 13 kolejka
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce -1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa -1
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce -1
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba -1
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło -1
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa -2
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska -2
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica -1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy -1
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 1
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa X
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło X
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa X
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 1
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa x
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa x
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 2
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 1
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa X
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło X
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa X
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 2
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 2
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa X
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa X
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska X
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 1
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 2
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1
LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 1
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 1
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 2