13 kolejka typera, 15-16 październik 2016 r.

Typer – 13 kolejka
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba
Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy

12 thoughts on “13 kolejka typera, 15-16 październik 2016 r.

  • 2016-10-10 at 05:55
    Permalink

    LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce -1
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa -1
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce -1
    Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba -1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło -1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa -2
    Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska -2
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica -1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy -1

    Reply
  • 2016-10-10 at 17:38
    Permalink

    LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 1
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
    Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1

    Reply
  • 2016-10-11 at 08:51
    Permalink

    LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa X
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło X
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa X
    Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy X

    Reply
  • 2016-10-11 at 20:19
    Permalink

    LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 1
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
    Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 2

    Reply
  • 2016-10-12 at 18:29
    Permalink

    LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa x
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
    Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1

    Reply
  • 2016-10-13 at 07:17
    Permalink

    LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa x
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 2
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 2

    Reply
  • 2016-10-13 at 15:27
    Permalink

    LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa X
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło X
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa X
    Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy X

    Reply
  • 2016-10-13 at 18:08
    Permalink

    LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 2
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 2
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
    Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy

    Reply
  • 2016-10-14 at 04:47
    Permalink

    LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa X
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa X
    Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy X

    Reply
  • 2016-10-14 at 07:06
    Permalink

    LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 1
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
    Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1

    Reply
  • 2016-10-14 at 07:42
    Permalink

    LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 2
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
    Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1

    Reply
  • 2016-10-15 at 08:48
    Permalink

    LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 1
    Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce 1
    Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1919 Jasło 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 2

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.