typ

Wyniki 10 kolejki typera

10 Kolejka
Wyniki:
1. daniel 1945 – 7 pkt
2. Kuchynka – 6 pkt
– maciek70 – 6 pkt
– pawelku – 6 pkt
3. Up – 5 pkt
4. Konsul – 4 pkt
– pig_ – 4 pkt
– Samson – 4 pkt
– wlad – 4 pkt
5. mc – 3 pkt
– seb – 3 pkt
6.frodarek – 2 pkt
– Gaza_8 – 2 pkt

Klasyfikacja po 10 Kolejce
1. Up – 47 pkt
2. pawelku – 46 pkt
3. wlad – 45 pkt
4. maciek70 – 43 pkt
5. daniel 1945 – 42 pkt
– mc – 42 pkt
– pig_ – 42 pkt
6. frodarek – 41 pkt
– Kuchynka – 41 pkt
7. Gaza_8 – 39 pkt
– seb – 39 pkt
8. samson – 37 pkt
9. Konsul – 36 pkt
10. Lfc – 35 pkt
11. koobuch – 33 pkt
12.Tom92 – 20 pkt
13.marcin78 – 19 pkt
14.franca – 18 pkt
15.damianx987 – 15 pkt
16.pamperss88 – 11 pkt
17.GrzesiekOP – 10 pkt
18.Anonim – 5 pkt
19.Szuwar 4 – pkt
20.Maciek92 – 2 pkt

typ

Kolejka 11 – 1/2 października

Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce
LKS Pisarowce – Stal Gorzyce
Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba
Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło
Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa
Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska
Start Pruchnik – KS Wiązownica
Igloopol Dębica – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski

10999009_1405459733092403_2561519222030223027_n

Parę sekund od zwycięstwa

Orzeł Przeworsk – Wisła Sandomierz 25:25 (10:10)
Orzeł: Tonia, Śliż – Kozdroń 6, Sołek, Leja 9, Gancarz 1, Szybicki, Kutek 1, Kuras1, Kornafel 1, Rybak 1, Świerk, Wrażeń, Wanatowicz1, Birek, Semik 4.

Pozostałe wyniki:
Azoty II Puławy 19:29 (8:14) MOSiR Bochnia
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 21:26 (10:12) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
KS Viret CMC Zawiercie 33:26 (16:12) MKKS Gloria Katowice
KU AZS UJK Kielce – SPR Grunwald Ruda Śląska mecz 28.09.2016
MUKS Siódemka Mysłowice, MKS Padwa Zamość – pauza

nerki

ZAPISY NA SASZETKI „NERKI” KIBICÓW ORŁA PRZEWORSK !

Od dnia dzisiejszego, aż do 09 października trwać będą zapisy na czarne saszetki „nerki” wraz z haftem (przedstawiona grafika).
CENA 30 ZŁ (20 zł wpłata pierwsza) + 10 zł (przy odbiorze) – możliwość wysyłki! Więcej info na To My Orłowcy.

ZYSK PRZEKAZANY NA DZIAŁALNOŚĆ KIBICOWSKĄ !

boks

SEKCJA BOKSU – WSPOMÓŻ DZIAŁALNOŚĆ !

Wszystkich chętnych do wsparcia finansowego lub rzeczowego (w postaci sprzętu sportowego) naszej sekcji boksu zachęcamy do kontaktu [facebook.com/tomyorlowcy]. Ruszamy z nową grupą od początku października na pełnych obrotach – zachęcamy młodzież do trenowania!

ks wiazwocnia

Ważne zwycięstwo wyjazdowe

KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 0-2
0-1 Konrad Stępień (12)
0-2 Piotr Boratyn (43)

KS Wiązownica: Michałowicz – Bartnik, Kubas, Luft, Cach, Gwódź (80. Wojtyna), Lorenc, Fedor, Pawlak (81. Mazur), Soczek (5. Sobczak), Hołub.

Orzeł Przeworsk: Kurosz – Jarosz, Kyć, Tworzydło, Misiąg, Pigan, Mikulec, Kudła, Świst (64. Paluch), Stępień (79 .Syk), Boratyn.

Pozostałe wyniki:
Błękitni Ropczyce 2-1 Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski 0-1 Igloopol Dębica
Piast Tuczempy 2-0 Start Pruchnik
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa 1-0 Polonia Przemyśl
Czarni 1910 Jasło 0-3 Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba 1-2 LKS Pisarowce
Stal Gorzyce 0-1 Sokół Sieniawa

ks wiazwocnia

KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk niedziela godz. 15:00

W dziesiątej kolejce spotkań Orłowcy wyjeżdżają do Wiązownicy, gdzie czeka ich kolejny mecz w walce o cenne punkty, których mamy zdecydowanie za mało. Drużyna z Wiązownicy gra drugi sezon na tym poziomie rozgrywek i spisuje się przyzwoicie, jest zgrana, traci mało bramek, więc będzie trudnym przeciwnikiem do pokonania. Trzeba wierzyć, że nasz zespół wszedł w końcu na właściwe tory i przywiezie z wyjazdu dobry wynik.

WALCZYĆ ORŁOWCY!!!

00-polscy_kibice_dla_kresowiakow_lwow_17_18_09_2016

Polscy Kibice dla Kresowiaków

W poniższym linku relacja grupy wyjazdowej przy udziale patriotów oraz kibiców z Przeworska, która udała się na Ukrainę w celu przekazania paczek do polskich szkół.
Polscy Kibice dla Kresowiaków – Lwów 17-18.09.2016

wideo

Skrót meczu: Orzeł -Piast

Skrót meczu: Orzeł-Piast

źródło: MTTolo TV

typ

10 kolejka typera, 24-25.09.2016 r.

 

10 kolejka :
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica
Piast Tuczempy – Start Pruchnik
KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl
Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce
Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa

 

 

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com